}
يك شنبه ، 19 مـــرداد ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی (1397/12/09 ) Image: گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی

چهارمین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی عصر دو‌شنبه 6 اسفندماه به همت كمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی کانون در آمفی‌تئاتر دانشكده مهندسی متالورژی و مواد برگزار شد. در این گردهمایی علاوه بر اعضای این کمیته، تعدادی از استادان، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان این رشته حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
سفر پنج روزه اعضای کانون به استان بوشهر (1397/12/06 ) Image: سفر پنج روزه اعضای کانون به استان بوشهر

تعداد ۱۶ نفر از اعضای کانون و همراهانشان در سفر زمستانی به استان گرمسیر بوشهر شرکت کرده و از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این استان بازدید کردند. در این سفر که از پنجشنبه ۱۸ بهمن تا دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ انجام شد، همسفران با پرواز تهران-بوشهر به مرکز استان رفته و در مدت ۴ شب و ۵ روز اقامت در هتل پاسارگاد بوشهر، هر یک از روزها را به گشت و گذار در بخشی از استان گذراندند.

بيشتر بخوانيد ...
انتصاب دکتر رضا نادری به ریاست دانشکده عمران دانشگاه صنعتی شاهرود (1397/12/06 ) Image: انتصاب دکتر رضا نادری به ریاست دانشکده عمران دانشگاه صنعتی شاهرود

دکتر رضا نادری ( عمران ۶۳)، استاد دانشگاه صنعتی شاهرود به ریاست دانشکده عمران منصوب شد. کانون این انتصاب را به دکتر نادری تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری جشن سالگرد کانون در میان استقبال کم‌نظیر اعضا (1397/12/04 ) Image: برگزاری جشن سالگرد کانون در میان استقبال کم‌نظیر اعضا

جشن سالگرد تاسیس کانون، تجلیل از مهندسان پیشکسوت فارغ‌التحصیل سال 1347، مهندسان برجسته و استادان بازنشسته دانشکده فنی عصر چهارشنبه اول اسفند 1397 با استقبال کم‌نظیر اعضا، دوستداران و دانشجویان فنی در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار ‌شد. در این مراسم، علاوه بر جمع کثیری از دانش‌آموختگان، رییس پردیس دانشکده‌های فنی، رییس و اعضای شورای عالی و دبیر و اعضای هیات مدیره کانون حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
پخش زنده جشن سالگرد کانون (1397/12/01 ) Image: پخش زنده جشن سالگرد کانون

جشن سالگرد تاسیس کانون، امروز اول اسفند 1397 ساعت 17 در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار می‌شود. اعضای گرامی کانون، دوستان و دوستداران دانشکده فنی و کانون، می‌توانند از ساعت 17 پخش زنده این مراسم را از اینجا دنبال کنند.

 

بيشتر بخوانيد ...
انتخاب دو عضو هیات علمی دانشکده فنی به عنوان پژوهشگران جوان برجسته (1397/11/29 ) Image: انتخاب دو عضو هیات علمی دانشکده فنی به عنوان پژوهشگران جوان برجسته

دکتر سارا نظیف استادیار دانشکده مهندسی عمران و دکتر محمد عبدالاحد دانشیار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران به‌عنوان پژوهشگران جوان برجسته، منتخب فرهنگستان علوم در سال جاری در گروه فنی و مهندسی انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی، در هفتمین دوره تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته مهندسی کشور، از پژوهشگران، مهندسان و استادان برگزیده برتر تقدیر می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
دکتر مصطفی مزینی رییس اسبق دانشکده فنی درگذشت (1397/11/27 ) Image: دکتر مصطفی مزینی رییس اسبق دانشکده فنی درگذشت

دکتر مصطفی مزینی(راه و ساختمان 25)، رییس و استاد اسبق دانشکده فنی، در آمریکا درگذشت. دکتر مزینی در سال‌های 51 و 52 رییس دانشکده فنی بود. وی پس از دریافت درجه فوق‌لیسانس برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت. ایشان از ابتدای طرح‌های عمران خوزستان در آن حضور داشته و مدتی نیز معاون فنی سازمان آب و برق خوزستان بود.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری قم (1397/11/13 ) Image: بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری قم

اعضای کانون و همراهانشان پنج‌شنبه 11 بهمن 97 از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری شماره ٣ قم بازدید کردند. در این برنامه به همت کمیته صنعت، معدن و تجارت و با دعوت و همکاری شرکت زلال آب ایران ترتیب یافت و در آن 22 نفر شرکت کردند. بازدید طبق برنامه اعلام شده، از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح از مقابل پردیس فنی امیرآباد شمالی آغاز شد.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نمایشگاه خوشنویسی در آمریکا به همت مهندس حسین حدادکلور (1397/11/10 ) Image: برگزاری نمایشگاه خوشنویسی در آمریکا به همت مهندس حسین حدادکلور

درپی پیشنهاد اولیه مهندس حسین حدادکلور (عمران 77) و حمایت انجمن خوشنویسان ایران و مسئولین فرهنگی دانشگاه مین(University of Maine) ، نمایشگاه خوشنویسی ایرانی در محل موزه هادسن (Hudson Museum) این دانشگاه در آمریکا برگزار شد. این نمایشگاه از تاریخ 10 سپتامبر 2018 تا 25 ژانویه 2019 (19 شهریور تا 5 بهمن 97) به مدت حدود پنج ماه برپا بود. علاقمندان می‌توانند از نمایشگاه آنلاین در آدرس زیر بازدید کنند.

https://umaine.edu/hudsonmuseum/exhibits/online/masters-of-persian-calligraphyبيشتر بخوانيد ...

برگزاری پنجمین جشنواره «روز پروژه» در دانشکده فنی (1397/11/10 ) Image: برگزاری پنجمین جشنواره «روز پروژه» در دانشکده فنی

پنجمین جشنواره پایان‌نامه‌های کارشناسی در قالب پوستر و با عنوان «روز پروژه» از سوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. این جشنواره ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ برگزار می‌شود. علاقمندان برای دریافت اطلاعات پروژه‌ها و جزییات بیشتر این رویداد می‌توانند به نشانی: http://ece.ut.ac.ir/projectday مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 2 of 255First   Previous   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane