}
دو شنبه ، 5 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
نشست تخصصی سازه‌های آبی تاریخی و توسعه گردشگری (1397/10/23 ) Image: نشست تخصصی سازه‌های آبی تاریخی و توسعه گردشگری

انجمن صنفی مهندسان مشاور معمار و شهرسازی، دویست‌ و سیزدهمین جلسه از سلسله گفتمان‌های نقد معماری و شهر‌سازی را با عنوان "سازه‌های آبی تاریخی و توسعه گردشگری" با حمایت خانه هنرمندان ایران، ساعت 17 دوشنبه 24 دی ماه در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌کند. دبیری این نشست را سعید سادات نیا برعهده دارد. شرکت در این نشست برای عموم علاقمندان آزاد است.

بيشتر بخوانيد ...
سخنرانی دکتر آخوندی در برنامه هشتم حجم (1397/08/27 ) Image: سخنرانی دکتر آخوندی در برنامه هشتم حجم

هشتمین گفت‌وگوی ماهانه راهبردی حامیان جامعه مدنی (حجم)، ساعت 17 روز سه‌شنبه 29 آبان با حضور دکتر عباس احمد آخوندی (راه و ساختمان 70)، عضو شورای عالی کانون در محل سالن همایش‌های سندیکای شرکت‌های ساختمانی واقع در میدان فلسطین خیابان برادران مظفر (صبای جنوبی) پلاک 86 برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری سومین کنفرانس ملی مهندسی ژئوتکنیک ایران (1397/06/11 ) Image: برگزاری سومین کنفرانس ملی مهندسی ژئوتکنیک ایران

سومین کنفرانس ملی مهندسی ژئوتکنیک ایران اول و دوم آبان 1397 توسط انجمن ژئوتکنیک ایران در حوزه‌های علوم زمین، ژئوفیزیک، مهندسی ژئوتکنیک/ زمین‌شناسی مهندسی باحمایت کانون مهندسن فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران در تهران برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب ثبت نام و اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی این کنفرانس http://geo2018.ir/fa/ مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نخستین کنفرانس ملی دوام بتن (1397/01/21 ) Image: برگزاری نخستین کنفرانس ملی دوام بتن

نخستین کنفرانس ملی دوام بتن توسط مرکز تحقيقات راه، مسکن و شهرسازی و انجمن بتن ايران در تاریخ‌های 18 و 19 اردیبهشت ماه سال97 در این مرکز برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنفرانس به نشانی http://1nccd.ir/fa/?id=1&p=0  مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
پنجمین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران (1396/11/30 ) Image: پنجمین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران

پنجمین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران 10 تا 12 مهرماه سال 1397 در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تهران برگزار می‌شود. این همایش با رویکرد بررسی نیازها و اولویت‎های بخش‎های سد و تونل، همچون دوره‌های گذشته به صورت دو سالانه و با مشارکت 12 انجمن تخصصی و حضور بیش از 2000 نفر از فعالان این عرصه برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این همایش به این نشانی مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
چرا خانه خرابیم؟ (1396/11/23 ) Image: چرا خانه خرابیم؟

میزگرد"چرا خانه خرابیم؟" یکشنبه 29 بهمن 1396 از ساعت 15 تا 17 در پردیس 2 دانشکده‌های فنی توسط انجمن آموزش مهندسی ایران برگزار می‌شود. در این میزگرد دکتر شکرچی‌زاده، رییس مرکز تحقیقات راه و شهرسازی، دکتر گتمیری، رییس شورای مدیریت جامعه مهندسان مشاور ایران و مهندس مسگرپور، عضو هیات مدیره انجمن آموزش مهندسی ایران از اعضای شورای عالی کانون به سخنرانی می‌پردازند.

بيشتر بخوانيد ...
همایش‌ بین‌المللی Tehran's ISPRS2017 در دانشکده فنی برگزار شد (1396/08/13 ) Image: همایش‌ بین‌المللی Tehran's ISPRS2017 در دانشکده فنی برگزار شد

مجموعه همایش‌های بین المللی Tehran's ISPRS2017 توسط دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار شد. اطلاعات بیشتر در خصوص همایش، در وبگاه همایش به آدرس: geospatialconf.ut.ac.ir در دسترس است. این همایش با همکاری انجمن بین‌المللی فتوگرامتری و سنجش از دور در محل دانشکده مهندسی نقشه برداری با محوریت استفاده از اطلاعات مکانی و مشاهدات زمینی برای پایش محیط زیست، مخاطرات طبیعی و مدیریت بحران و همچنین تولید، ذخیره‌سازی، مدلسازی و تحلیل داده و اطلاعات مکانی، برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
دوازدهمین همایش مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات (مدیریت دارایی‌های فیزیکی) (1396/07/17 ) Image: دوازدهمین همایش مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات (مدیریت دارایی‌های فیزیکی)

دوازدهمین همایش بین‌المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات 23 و 24 آبان ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت اینترنتی این همایش به نشانی http://fa.ipamc.orgمراجعه کنند. همچنین پوستر این همایش در این نشانی قابل دسترسی است.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران در اردیبهشت 97 (1396/07/11 ) Image: برگزاری یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران در اردیبهشت 97

یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران (11icce) به میزبانی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران از هیجدهم تا بیستم اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در دانشکده مهندسی عمران برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این کنگره به نشانی http://11icce.ut.ac.ir مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری هشتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف (1396/07/05 ) Image: برگزاری هشتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف

هشتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد زمینه ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه و شناسایی علایق و استعدادها، در روزهای ۱۶ تا ۱۸ مهرماه در این دانشگاه برگزار می‌شود. این نمایشگاه به صورت فصلی یا سالانه برگزار شده و فرصت‌های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه‌های تحصیلی را برای دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان ارایه می‌دهد.

بيشتر بخوانيد ...
Page 1 of 9First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  Next   Last   
bottomPane