}
پنج شنبه ، 8 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
برگزاری سخنرانی علمی "امنیت و تخمین در سیستم‌های فیزیکی سایبری" در دانشکده برق و کامپیوتر (1395/02/04 ) Image: برگزاری سخنرانی علمی "امنیت و تخمین در سیستم‌های فیزیکی سایبری" در دانشکده برق و کامپیوتر

دکتر محسن زمانی با همکاری گروه مهندسی کنترل و آزمایشگاه سیستم‌های کنترل پیشرفته سخنرانی علمی پیرامون "امنیت و تخمین سیستم‌های فیزیکی سایبری" را در دانشکده برق و کامپیوتر تدارک دیده‌اند. علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در این نشست علمی روز دوشنبه ششم اردیبهشت از ساعت 15:30 الی 17:30 در آمفی‌تئاتر دانشکده‌ برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران حضور به هم رسانند.

بيشتر بخوانيد ...
یکی از مجلات دانشکده‌ فنی در ایندکس ISI قرار گرفت (1395/02/04 ) Image: یکی از مجلات دانشکده‌ فنی در ایندکس ISI قرار گرفت

مجله Civil Engineering Infrastructures Journal CEIJ دانشکده فنی، موافقت موسسه Thomson Reuters را برای ایندکس شدن در لیست Emerging Sources Citation Index کسب کرد. اطلاعات این مجله در Master Journal List این موسسه به شماره ۴۱۳۹ قابل مشاهده است.

بيشتر بخوانيد ...
مراسم هفتاد و پنجمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی برگزار شد (1394/12/13 ) Image: مراسم هفتاد و پنجمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی برگزار شد
مراسم هفتاد و پنجمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی دانشگاه تهران چهارشنبه صبح 12 اسفند با حضور فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی در سال 94، رییس دانشکده فنی،‌ معاونان، روسای برخی از دانشکده‌های فنی، نایب‌رییس شورای عالی و دبیر کانون، برخی از اعضای شورای عالی کانون و جمع کثیری از خانواده‌های فارغ‌التحصیلان ‌در تالار چمران دانشکده فنی برگزار شد.
بيشتر بخوانيد ...
انتشار نخستین شماره نشریه دانشجویی پلان دانشكده نقشه برداري (1394/12/04 ) Image: انتشار نخستین شماره نشریه دانشجویی پلان دانشكده نقشه برداري
نخستین شماره نشریه دانشجویی پلان دانشکده مهندسی نقشه‌برداری منتشر شد. دانشجویان دانشکده فنی و دیگر دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند این نشریه را در دانشکده نقشه‌برداری به صورت رایگان دریافت کنند.
بيشتر بخوانيد ...
کارگاه تخصصی آموزشی GPS برگزار می شود (1394/12/03 ) Image: کارگاه تخصصی آموزشی GPS برگزار می شود
کارگاه تخصصی آموزشی GPS با همکاری کمیته تخصصی نقشه برداری کانون فنی، ۱۹ و ۲۰ اسفند در دانشکده مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی برگزار می‌شود. علاقمندان برای ثبت نام اینترنتی می توانند به نشانی http://WWW.geomaticseng.ir مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09372947842 تماس بگیرید.
بيشتر بخوانيد ...
بیستمین سالگرد تاسیس دانشکده مهندسي صنایع (1394/11/27 ) Image: بیستمین سالگرد تاسیس دانشکده مهندسي صنایع
همایش بیستمین سالگرد تاسیس دانشکده مهندسي صنایع پرديس دانشکده های فنی دانشگاه تهران با همکاری کمیته تخصصی مهندسی صنایع کانون برگزار می شود. روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد، این مراسم با حضور  فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته، پنج شنبه 29 بهمن ماه امسال از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 14 در تالار شهید چمران دانشکده فنی برپا خواهد شد.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاري سمینار علمی منابع روشنایی LED (1394/11/27 ) Image: برگزاري سمینار علمی منابع روشنایی LED
سمینار علمی منابع روشنایی LED با سخنرانی رییس انستیتو روشنایی فنی دانشگاه صنعتی برلین و همکاران، چهارشنبه 28 بهمن ماه امسال از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 13 در محل آمفی تئاتر دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار می شود. شرکت در این سمینار برای کارشناسان صنعت و دانشجویان آزاد است.
بيشتر بخوانيد ...
9 عضو هیات‌علمی دانشکده فنی؛ در بین دانشمندان برتر جهان (1394/11/07 ) Image: 9 عضو هیات‌علمی دانشکده فنی؛ در بین دانشمندان برتر جهان
9 عضو هیات علمی دانشکده فنی و 16 عضو هیات علمی دانشکده های دیگر دانشگاه تهران، (در مجموع ۲۵ عضو هیات‌علمی) در بین یک‌درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفتند. به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، پایگاه استنادی طلایه‌داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) بر اساس فعالیت ۱۰ سال اخیر پژوهشگران دانشگاه‌های مختلف به ارایه فهرستی از دانشمندان برتر دنیا می‌پردازد که هر دو ماه یک‌بار و براساس آخرین تحولات در شبکه علم بین‌الملل به‌روزرسانی می‌شود و بر اساس داده‌های اخیر این پایگاه، دانشکده فنی با 9 عضو هیات‌علمی و در مجموع دانشگاه تهران با 25 عضو هیات علمی در میان یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان، در صدر دانشگاه‌های ایران به‌لحاظ فعالیت دانشمندان برتر در آن قرار گرفت.
بيشتر بخوانيد ...
شانزدهمین دوره آموزشیMBA یكساله دانشکده فنی (1394/11/06 ) Image: شانزدهمین دوره آموزشیMBA  یكساله دانشکده فنی
شانزدهمین دوره آموزشی MBA یکساله در دانشکده فنی برگزار می شود. دفتر آموزش عالی این دانشکده در اطلاعیه شرایط پذیرش دانشپذیر برای این دوره را اعلام کرد. داوطلبان شرکت در دوره می توانند، حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 26 بهمن ماه سال 94 به سایت اینترنتی http://eng.ut.ac.ir/MBA.htm مراجعه و با تکميل فرم مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. شماره تلفن های 61119820 و 88012629 آماده پاسخگویی به شماست. مشروح این اطلاعیه در شرح خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
نمونه‌سازی سریع آلیاژهای مستحکم و سبک وزن صنایع هوا و فضا در دانشکده فنی (1394/11/05 ) Image: نمونه‌سازی سریع آلیاژهای مستحکم و سبک وزن صنایع هوا و فضا در دانشکده فنی
روش نوینی برای نمونه‌سازی سریع آلیاژهای مستحکم و سبک‌وزن صنایع هوا و فضا در دانشکده فنی دانشگاه تهران ارایه شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر مهدی وحدتی دانش‌آموخته دکترای مهندسی ساخت و تولید دانشگاه تهران، توانست با انتقال و اعمال موثر ارتعاشات اولتراسونیک، موفق به شکل‌دهی تدریجی آلیاژهای مستحکم و سبک وزن صنایع هوا و فضا در دمای اتاق شود.
بيشتر بخوانيد ...
Page 11 of 44First   Previous   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Next   Last   
bottomPane