}
يك شنبه ، 6 مــهـــر ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
تخفیف هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی (1387/06/23 ) Image: تخفیف هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی

دفتر آموزش های عالی تخصصی دانشكده فنی در اطلاعیه جدیدی از تخفیف 15 درصدی هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی خبر داد. در اطلاعیه این دفتر به تفصیل در خصوص شرایط پذیرش دانش پذیر در این دوره ها توضیحات ارائه شده است. متن این اطلاعیه در بخش متن کامل خبر آمده است. داوطلبان شركت در دوره می‌توانند حداكثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 23/6/87 به سایت اینترنتی http://eng.ut.ac.ir/MBA.doc مراجعه و با تكمیل فرم مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اعضای علاقه مند کانون می توانند، جهت دریافت معرفی نامه به دبیرخانه کانون مراجعه فرمایند.

بيشتر بخوانيد ...
تغییر نام پردیس 3 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: تغییر نام پردیس 3 دانشکده فنی

پردیس 3 دانشکده فنی بر اساس مصوبه دهم خرداد 1387 هیات رییسه دانشگاه تهران، به "دانشکده فنی کاسپین" تغییر نام داد. این دانشکده که در رضوانشهر گیلان واقع شده پیش از این به نام پردیس 3 و پردیس چوکا خوانده می شد.

بيشتر بخوانيد ...
دریافت نخستین کمک بنیاد فنی از سوی یاریگران خارج از کشور (1387/06/23 ) Image: دریافت نخستین کمک بنیاد فنی از سوی یاریگران خارج از کشور

نخستین کمک یاریگران خارج از کشور بنیاد فنی، زمستان 86 توسط بنیاد واصل شد. با توجه به فراخوان اعلام شده و افتتاح پورتال بنیاد که در آن اهداف و وظایف بنیاد قید شده است، یک فارغ التحصیل دانشکده فنی که ساکن فرانسه است، نخستین کمک ارزی را به حساب اعلام شده  بنیاد حواله کرد. بنیاد در صدد است با گشایش حساب ارزی فعال، نسبت به رفع مشکل واریز کمک های فارغ التحصیلان دانشکده فنی در خارج از کشور اقدام کند تا کمک های این مجموعه موثر را نیز به عنوان پشتیبان دانشکده فنی دریافت کند.

بيشتر بخوانيد ...
کمک دو میلیارد تومانی یک خیر به طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: کمک دو میلیارد تومانی یک خیر به طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی

یک خیر دانشگاهی، آمادگی خود را برای ساخت بخشی از طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی به ارزش دو میلیارد تومان اعلام کرد. دکتر عباس مصلی نژاد خیر بزرگ دانشگاهی و عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران ، اعلام آمادگی کرد که این مبلغ را با نظارت بنیاد، در طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی هزینه کند. دکتر مصلی نژاد که در عرصه امور خیریه دانشگاهی چهره شناخته شده ای است، پیش از این نیز به ساخت چندین خوابگاه برای دانشگاه تهران اقدام کرده است و هم اکنون نیز با توجه به عدم اختصاص بودجه دولتی به طرح توسعه پردیس 2 اعلام آمادگی کرده است که بخشی از این طرح را با بودجه خود احداث کند.

بيشتر بخوانيد ...
فراخوان مقاله سومین همایش مقابله با سوانح طبیعی (1387/06/23 ) Image: فراخوان مقاله سومین همایش مقابله با سوانح طبیعی

همایش مقابله با سوانح طبیعی 4 دی ماه امسال توسط قطب علمی مهندسی نقشه برداری و مقابله با سوانح طبیعی در دانشکده فنی برگزار می شود. علاقه مندان می توانند مقالات خود را حدا کثر تا 15 مهر ماه به دبیرخانه همایش به نشانی خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، گروه مهندسی نقشه برداری، شماره تلفن 88330051و82094299 و تلفکس 61114299 ارسال کنند.

بيشتر بخوانيد ...
افتخار آفرینی دانشجویان دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: افتخار آفرینی دانشجویان دانشکده فنی

افتخار آفرینی دانشجویان دانشکده فنی در کارشناسی ارشد 1387 تکرار شد. دانشجویان رشته‌های مختلف دانشکده‌ فنی، امسال نیز چون سال‌های گذشته، رتبه‌های ممتازی را در آزمون سراسری کارشناسی ارشد کسب کردند. دکتر پرویز جبّه‌دار مارالانی, عضو کمیته اجرایی المپیاد دانشجویی کشور و سرپرست کمیته علمی برق، با اشاره به اینکه هر ساله رتبه‌های برتر کارشناسی ارشد و کارشناسی به دبیرخانه المپیاد معرفی می‌شوند، گفت: تعداد دانشجویان حایز رتبه‌های برتر کنکور ارشد امسال بسیار خوب بوده و رشد چشمگیری داشته است و امیدواریم این رویه ادامه پیدا کند.

بيشتر بخوانيد ...
موفقیت دانشکده فنی در دانش فنی ساخت میلی بیورآکتور (1387/06/23 ) Image: موفقیت دانشکده فنی در دانش فنی ساخت میلی بیورآکتور

با موفقیت طرح پژوهشی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی شیمی زمینه ساخت میلی بیورآکتور در کشور فراهم شد. دکتر قاسم عموعابدینی, مجری این طرح گفت: پژوهشگران دانشکده فنی, موفق به تولید این دستگاه شدند و به زودی از نمونه ساخته شده این میلی‌بیورآکتور پرده‌برداری می‌شود. وی با اشاره به کاربردهای وسیع فناوری نانو، بیو و میکرو در جهان امروز گفت: هم‌افزایی فناوری‌ها در مقیاس کوچک در مهندسی علوم زیستی فرصت جدیدی را در حوزه بیوتکنولوژی ایجاد کرده است. وی این سیستم را قابل استفاده در مراکز معتبر پژوهشی دانست و اضافه کرد: این دستگاه در زمینه تولید آنزیم‌ها، تولید دارو، مهندسی بافت و مهندسی کشت کاربردهای متعدد دارد و هم‌گرایی سنسورها و کاهش هزینه‌های تحقیق و توسعه تا 80 درصد از مزایای این بیورآکتور است.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نخستین كنفرانس ملی حمل و نقل مواد خطرناك و اثرات زیست محیطی آن (1387/06/23 ) Image: برگزاری نخستین كنفرانس ملی حمل و نقل مواد خطرناك و اثرات زیست محیطی آن

"نخستین كنفرانس ملی حمل و نقل مواد خطرناك و اثرات زیست محیطی آن" 28 و 29 آبان امسال برگزار می شود. در حاشیه این كنفرانس نمایشگاه تخصصی نیز در تاریخ 26 و 27 آبان ترتیب می یابد. بر اساس اعلام كمیته علمی و شورای سیاستگزاری كنفرانس مهلت ارسال چكیده مقالات تا تاریخ 14 شهریور تمدید شد.  همچنین كارگاه های آموزشی تخصصی این كنفرانس نیز در تاریخ: 25 ، 26 و 27 آبان ماه برگزار می شود. علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی  http://www.hazmatconf.ir/  مراجعه كنند. 

بيشتر بخوانيد ...
دكتر محسن شیوا،عضو هیأت علمی دانشكده فنی در گذشت (1387/06/23 ) Image: دكتر محسن شیوا،عضو هیأت علمی دانشكده فنی در گذشت

دکتر محسن شیوا، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس، صبح روز پنجشنبه هفدهم مرداد 87 دار فانی را وداع گفت.مرحوم دکتر شیوا، که از اساتید مهندسی برق فنی بود، کارشناسی خود را در سال 1977 در رشته فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد اخذ کرد و سپس برای ادامه تحصیل عازم امریکا شد و کارشناسی ارشد و دکتری خود را در رشته مهندسی برق در سال های 1979 و 1986 از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس‌آنجلس اخذ کرد. مرحوم دکتر شیوا پس از بازگشت به ایران به عضویت هیأت علمی دانشکده فنی در آمد و تا زمان فوت با رتبه دانشیاری به تدریس آموزش و پژوهش در این دانشکده اشتغال داشت.

بيشتر بخوانيد ...
Page 44 of 44First   Previous   35  36  37  38  39  40  41  42  43  [44]  Next   Last   
bottomPane