}
دو شنبه ، 5 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهلت ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه ای تمدید شد (1390/03/26 ) Image: مهلت ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه ای تمدید شد

مهلت ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه ای (PE) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تا چهارشنبه 15 تیرماه تمدید شد. متقاضیان می‌توانند به منظور ثبت‌نام در آزمون مذکور به سایت اینترنتی این سازمان به نشانیwww.sanjesh.org مراجعه کنند. خبر مرتبط: شرایط ثبت نام و جزییات مرحله اول آزمون مهندسی حرفه‌ای اعلام شدبيشتر بخوانيد ...

شرایط ثبت نام و جزییات مرحله اول آزمون مهندسی حرفه‌ای اعلام شد (1390/02/03 ) Image: شرایط ثبت نام و جزییات مرحله اول آزمون مهندسی حرفه‌ای اعلام شد
سازمان سنجش آموزش کشور شرایط ثبت نام و جزییات مرحله اول آزمون گواهی مهندسی حرفه ای را اعلام کرد. داوطلبان تا 25 اردیبهشت مهلت دارند در این آزمون به صورت اینترنتی ثبت نام کنند. زمان برگزاری آزمون در نوبت های صبح و عصر روز جمعه 24 تیرماه 90 است و داوطلبان باید در هر دو آزمون شرکت کنند. داوطلبان تنها به صورت اینترنتی و خرید کارت شارژمی توانند در این آزمون ثبت نام کنند.
بيشتر بخوانيد ...
مهندس محمد جعفری، نایب رئیس جامعه مهندسان مشاور ایران در گذشت (1388/12/26 ) Image: مهندس محمد جعفری، نایب رئیس جامعه مهندسان مشاور ایران در گذشت
مهندس محمد جعفری، نایب رئیس جامعه مهندسان مشاور ایران در گذشت. بر اساس گزارش روابط عمومي جامعه مهندسان مشاور ايران، پیکر آن مرحوم صبح چهارشنبه 26 اسفندماه از محل جامعه مهندسان مشاور ايران واقع در ولنجک، بلوار دانشجو تشیع شد. به این مناسبت مراسم یادبودی پنج شنبه 27 اسفندماه از ساعت 10 تا 11:30 در مسجدجامع شهرک غرب واقع در ميدان صنعت، روبروي ساختمان ميلاد نور، برگزار می شود. كانون مهندسین فارغ التحصیل دانشكده فنی دانشگاه تهران این ضایعه را به بازماندگان وی و جامعه مهندسی تسلیت گفته و برای وی علو درجات و برای خانواده اش صبر جزیل آرزومند است.
بيشتر بخوانيد ...
دعوت به همکاری از دانش آموختگان مقیم خارج (1388/11/15 ) Image: دعوت به همکاری از دانش آموختگان مقیم خارج
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به منظور بهره گیری از توانمندی ها و استعدادهای متخصصین ایرانی مقیم خارج از کشور در جهت رشد صنعتی و علمی کشور، اداره ای را به نام "اداره ارتباط با متخصصین ایرانی خارج از کشور" تاسیس کرده است. این اداره که یکی از ماموریت های مهمش، توسعه صنایع پیشرفته در کشور است، از دانش آموختگان دانشکده فنی مقیم خارج از کشور، درخواست همکاری کرده است.
بيشتر بخوانيد ...
درخواست همکاری در اداره استاندارد (1388/11/15 ) Image: درخواست همکاری در اداره استاندارد
اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران از فارغ التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه به عنوان مسئول کنترل کیفیت در واحدهای تولیدی استان تهران، دعوت به همکاری کرده است. علاقه مندان می توانند برای ثبت در خواست و اعلام آمادگی خود به دبیرخانه کانون فنی مراجعه کنند.
بيشتر بخوانيد ...
مهلت ثبت‌نام در آزمون مهندسی حرفه‌ای تا 20 بهمن تمدید شد (1388/11/06 ) Image: مهلت ثبت‌نام در آزمون مهندسی حرفه‌ای تا 20 بهمن تمدید شد
سازمان سنجش آموزش كشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون مهندسی حرفه‌ای تا 20 بهمن خبر داد.  با توجه به استقبال برخی از داوطلبان شاغل در صنعت كه تا كنون موفق به ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه‌ای نشده‌اند و همچنین فراهم نمودن تسهیلات لازم برای تمام داوطلبان دومین آزمون مهندسی حرفه‌ای و بر اساس تصمیمات متخذه در شورای هماهنگی و برنامه ریزی آزمون مهندسی حرفه‌ای، داوطلبان می‌توانند حداكثر تا روز سه شنبه 20 بهمن نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام كنند.
بيشتر بخوانيد ...
نمایش فیلم زمین خانه ما در جامعه مهندسان مشاور (1388/09/07 ) Image: نمایش فیلم زمین خانه ما در جامعه مهندسان مشاور
شاخه مدیران جوان جامعه مهندسان مشاور با همکاری گروه معماری این جامعه فیلم "زمین خانه ما" به کارگردانی "یان آرتوس برتراند" به نمایش می گذارد. این فیلم چهارشنبه 11 آذر ماه از ساعت 16 تا 19 در جامعه مهندسان مشاور به نمایش در می آید. این فیلم به موضوع توسعه پایدار اختصاص دارد. پس از نمایش فیلم جلسه پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان حوزه توسعه پایدار برپا می شود.  
بيشتر بخوانيد ...
دوره عالی مدیریت ادعا (Claim) در قراردادهای پیمانکاری (1388/09/07 ) Image: دوره عالی مدیریت ادعا (Claim) در قراردادهای پیمانکاری
سمینار مدیریت ادعا (Claim) در قراردادهای پیمانکاری با محور مستندسازی ادعاها و مطالبه حقوق از دیدگاه پیمانکاران توسط موسسه راهبرد صنعت شکوه برگزار می شود. این سمینار که به صورت کاربردی و ویژه مدیران ارشد، مدیران پروژه و کارشناسان ارشد در امور قرادادهای فعال در شرکت ها و سازمان های مرتبط از ساعت 9 صبح تا 16 چهارشنبه 18 آذر ماه در تهران ارائه می شود. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن های 6 و 66909715  و نمابر 66909717 تماس بگیرند.
بيشتر بخوانيد ...
ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه ای آغاز شد (1388/06/02 ) Image: ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه ای آغاز شد
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام در دومین دوره آزمون مهندسی حرفه ای آغاز شده است. تمام  مهندسانی که تمایل به شرکت در آزمون مهندسان حرفه ای دارند می توانند برای ثبت نام در این آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.
بيشتر بخوانيد ...
bottomPane