}
پنج شنبه ، 8 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهندس محمدحسین ایران‌منش درگذشت (1398/01/26 ) Image: مهندس محمدحسین ایران‌منش درگذشت

با کمال تاسف با خبر شدیم مهندس محمدحسین ایران‌منش (معدن 43)، عضو اسبق شورای عالی کانون درگذشت. مهندس ایران‌منش چندین دوره عضو کمیته تخصصی مهندسی معدن، رییس مجمع عمومی و عضو هیات اجرایی انتخابات کانون بود. به همین مناسبت مجالس یابودی ساعت 16 تا 17:30 چهارشنبه 28 فروردین در مسجد رسول اکرم(ص) واقع در کرج، جهانشهر، خیابان استانداری و ساعت 16 تا 17:30 جمعه 30 فروردین در تالار نیایش مسجد رسول (ص) واقع در تهران، سعادت‌آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان نهم پلاک 14 برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس یوسف یشمی درگذشت (1398/01/22 ) Image: مهندس یوسف یشمی درگذشت

با کمال تاسف با خبر شدیم مهندس یوسف یشمی (الکترومکانیک 40)، از حامیان و یاریگران قدیمی کانون پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این ضایعه را به دوستان و خانواده گرامی ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم شادی و مغفرت آرزو می‌کند.

بيشتر بخوانيد ...
مادر مهندس حاجی حسینی درگذشت (1398/01/06 ) Image: مادر مهندس حاجی حسینی درگذشت

با کمال تاثر با خبر شدیم مادر مهندس زینب حاجی‌حسینی (عمران 86) رییس کمیته بازدید و عضو کمیته نظام فنی اجرایی کانون درگذشت. به همین مناسبت مراسم یادبودی از ساعت 17 تا 18:30چهارشنبه در مسجدالشهدا واقع در خیابان 17 شهریور اتوبان شهید محلاتی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس غلامرضا علیمردانی درگذشت (1397/12/22 ) Image: مهندس غلامرضا علیمردانی درگذشت

با کمال تاسف با خبر شدیم مهندس غلامرضا علیمردانی (الکترومکانیک 42)، مهندس برجسته و عضو کمیته تخصصی مهندسی صنایع و کمیته صنعت، معدن و تجارت درگذشت. پیکر وی ساعت 9 صبح فردا 23 اسفند از مقابل منزلش واقع در میدان چیذر، خیابان پارس، کوچه تابان، پلاک 11 به سمت امامزاده اسماعیل تشییع می‌شود. به همین مناسبت مراسم یادبودی از ساعت 17 تا 18:30 جمعه 24 اسفند در مسجد غدیر خم، واقع در پاسداران، میدان فرخی یزدی (ضرابخانه) برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس کرامت‌اله علیپور درگذشت (1397/12/19 ) Image: مهندس کرامت‌اله علیپور درگذشت

با کمال تاسف با خبر شدیم مهندس کرامت‌اله علیپور (معدن 25)، مهندس برجسته و پیشکسوت دانشکده فنی در آمریکا درگذشت. مهندس علیپور ار بنیان‌گذاران صنعت معدن‌کاری و نوسازی معادن در ایران به شمار می‌رود. وی مدتی نیز معاونت سازمان زمین‌شناسی و معدنی کشور را برعهده داشت. از تالیفات وی می‌توان به ترجمه کتاب زمین‌شناسی ذخایر معدنی اسمیرنف و تالیف تاریخ زمین‌شناسی ایران اشاره کرد. وی سال 1380 به عنوان مهندس برجسته از سوی کانون معرفی شد.

بيشتر بخوانيد ...
انتصاب دکتر رضا نادری به ریاست دانشکده عمران دانشگاه صنعتی شاهرود (1397/12/06 ) Image: انتصاب دکتر رضا نادری به ریاست دانشکده عمران دانشگاه صنعتی شاهرود

دکتر رضا نادری ( عمران ۶۳)، استاد دانشگاه صنعتی شاهرود به ریاست دانشکده عمران منصوب شد. کانون این انتصاب را به دکتر نادری تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کند.

بيشتر بخوانيد ...
دکتر مصطفی مزینی رییس اسبق دانشکده فنی درگذشت (1397/11/27 ) Image: دکتر مصطفی مزینی رییس اسبق دانشکده فنی درگذشت

دکتر مصطفی مزینی(راه و ساختمان 25)، رییس و استاد اسبق دانشکده فنی، در آمریکا درگذشت. دکتر مزینی در سال‌های 51 و 52 رییس دانشکده فنی بود. وی پس از دریافت درجه فوق‌لیسانس برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت. ایشان از ابتدای طرح‌های عمران خوزستان در آن حضور داشته و مدتی نیز معاون فنی سازمان آب و برق خوزستان بود.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نمایشگاه خوشنویسی در آمریکا به همت مهندس حسین حدادکلور (1397/11/10 ) Image: برگزاری نمایشگاه خوشنویسی در آمریکا به همت مهندس حسین حدادکلور

درپی پیشنهاد اولیه مهندس حسین حدادکلور (عمران 77) و حمایت انجمن خوشنویسان ایران و مسئولین فرهنگی دانشگاه مین(University of Maine) ، نمایشگاه خوشنویسی ایرانی در محل موزه هادسن (Hudson Museum) این دانشگاه در آمریکا برگزار شد. این نمایشگاه از تاریخ 10 سپتامبر 2018 تا 25 ژانویه 2019 (19 شهریور تا 5 بهمن 97) به مدت حدود پنج ماه برپا بود. علاقمندان می‌توانند از نمایشگاه آنلاین در آدرس زیر بازدید کنند.

https://umaine.edu/hudsonmuseum/exhibits/online/masters-of-persian-calligraphyبيشتر بخوانيد ...

دکتر هوشنگ رییسی درگذشت (1397/11/01 ) Image: دکتر هوشنگ رییسی درگذشت

با کمال تاسف با خبر شدیم دکتر هوشنگ رییسی(راه و ساختمان 46)، بنیانگذار و رییس هیات مدیره شرکت مهندسین مشاور تهران برکلی درگذشت. به همین مناسبت مراسم یادبودی دوشنبه یکم بهمن ماه 97 از ساعت 14 تا 15:30 در مسجدالرضا واقع در میدان نیلوفر برگزار می‌شود. وی در سال‌های فعالیت خود در زمینه‌هایی همچون  دکتر هوشنگ رییسی(راه و ساختمان 46) نفت و گاز و پتروشیمی، سازه‌های دریایی و فراساحل، محیط زیست، سازه‌های صنعتی، نیرو، سدسازی و منابع آب فعال بود. 

بيشتر بخوانيد ...
کتاب فن‌آوری‌های هوشمند مهندسی به قلم مهندس رفیعی طباطبایی منتشر شد (1397/10/14 ) Image: کتاب فن‌آوری‌های هوشمند مهندسی به قلم مهندس رفیعی طباطبایی منتشر شد

کتاب فن‌آوری‌های هوشمند مهندسی و کاربرد آن در شهر هوشمند و ساختمان به قلم مهندس سیدرضا رفیعی‌طباطبایی (برق 49) منتشر شد. فصل‌های این کتاب عبارتند از هوش مصنوعی، منطق فازی، سیبرنتیک، سرومکانيسم، لوازم الکترونیکی هوشمند، روباتیک، PLC، مديريت هوشمند انرژی، EMS ، شبکه هوشمند، شهر هوشمند، اینترنت اشیا، ساختمان هوشمند، اتوماسیون اداری، هتل هوشمند، GRMS ، خوابگاه هوشمند، مدیریت هوشمند ساختمان و پارکینگ BMS و EMS و اخبار هوشمندسازی در برخی رسانه‌های فارسی. علاقمندان می‌توانند این کتاب را به صورت آن‌لاین از اینجا تهیه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 1 of 43First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane