}
دو شنبه ، 5 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
نشست علمی دانشکده عمران درباره سیلاب‌ها (1398/01/25 ) Image: نشست علمی دانشکده عمران درباره سیلاب‌ها

نشست علمی تخصصی دانشکده مهندسی عمران درباره پیش‌بینی، وقوع و مهار سیلاب‌ها ساعت 16 تا 18 یکشنبه 8 اردیبهشت در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی واقع در خیابان 16 آذر برگزار می‌شود. این نشست به همت قطب علمی مهندسی و مدیریت زیرساخت‌های عمرانی دانشکده مهندسی عمران با همکاری کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شده و دکتر حمید میرفندرسک (عمران 68)، عضو اسبق شورای عالی کانون و هماهنگ‌کننده برای برنامه‌ریزی مدیریت سوانح طبیعی شهر گلدکوست استرالیا و دکتر اشکان فرخ‌نیا، مدیر گروه فرآیندها و پیش‌بینی های هیدرولوژیکی موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو، در آن به سخنرانی خواهند پرداخت.

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی پایان سال یاران و یاریگران كانون برگزار شد (1397/12/18 ) Image: گردهمایی پایان سال یاران و یاریگران كانون برگزار شد

گردهمایی پایان سال یاران و یاریگران کانون و تقدیر از اعضای کمیته‌های مختلف کانون کمیته عصر چهارشنبه 15 اسفند کانون در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی معدن برگزار شد. این مراسم همچنین به ارایه نتایج مطالعه راهکارهای جذب مخاطب توسط کانون با عنوان "طرح نیازسنجی، سنجش و استخراج انتظارات فارغ‌التحصیلان" که توسط کمیته تخصصی مهندسی صنایع انجام شده، اختصاص داشت. در ادامه برنامه مهمانان در ضیافتی در سالن غذاخوری استادان در پردیس شماره 2 فنی شام را با یکدیگر صرف کردند.

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی (1397/12/09 ) Image: گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی

چهارمین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی عصر دو‌شنبه 6 اسفندماه به همت كمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی کانون در آمفی‌تئاتر دانشكده مهندسی متالورژی و مواد برگزار شد. در این گردهمایی علاوه بر اعضای این کمیته، تعدادی از استادان، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان این رشته حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
سفر پنج روزه اعضای کانون به استان بوشهر (1397/12/06 ) Image: سفر پنج روزه اعضای کانون به استان بوشهر

تعداد ۱۶ نفر از اعضای کانون و همراهانشان در سفر زمستانی به استان گرمسیر بوشهر شرکت کرده و از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این استان بازدید کردند. در این سفر که از پنجشنبه ۱۸ بهمن تا دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ انجام شد، همسفران با پرواز تهران-بوشهر به مرکز استان رفته و در مدت ۴ شب و ۵ روز اقامت در هتل پاسارگاد بوشهر، هر یک از روزها را به گشت و گذار در بخشی از استان گذراندند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری جشن سالگرد کانون در میان استقبال کم‌نظیر اعضا (1397/12/04 ) Image: برگزاری جشن سالگرد کانون در میان استقبال کم‌نظیر اعضا

جشن سالگرد تاسیس کانون، تجلیل از مهندسان پیشکسوت فارغ‌التحصیل سال 1347، مهندسان برجسته و استادان بازنشسته دانشکده فنی عصر چهارشنبه اول اسفند 1397 با استقبال کم‌نظیر اعضا، دوستداران و دانشجویان فنی در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار ‌شد. در این مراسم، علاوه بر جمع کثیری از دانش‌آموختگان، رییس پردیس دانشکده‌های فنی، رییس و اعضای شورای عالی و دبیر و اعضای هیات مدیره کانون حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
پخش زنده جشن سالگرد کانون (1397/12/01 ) Image: پخش زنده جشن سالگرد کانون

جشن سالگرد تاسیس کانون، امروز اول اسفند 1397 ساعت 17 در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار می‌شود. اعضای گرامی کانون، دوستان و دوستداران دانشکده فنی و کانون، می‌توانند از ساعت 17 پخش زنده این مراسم را از اینجا دنبال کنند.

 

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری قم (1397/11/13 ) Image: بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری قم

اعضای کانون و همراهانشان پنج‌شنبه 11 بهمن 97 از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری شماره ٣ قم بازدید کردند. در این برنامه به همت کمیته صنعت، معدن و تجارت و با دعوت و همکاری شرکت زلال آب ایران ترتیب یافت و در آن 22 نفر شرکت کردند. بازدید طبق برنامه اعلام شده، از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح از مقابل پردیس فنی امیرآباد شمالی آغاز شد.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از روند ساخت زمین پونک (1397/11/08 ) Image: بازدید از روند ساخت زمین پونک

تعدادی از اعضای کانون ظهر پنج‌شنبه چهارم بهمن، از ساختمان جدید کانون واقع در منطقه پونک بازدید کردند. این برنامه همراه با ضیافت ناهار مهندسان پیشکسوت سال۱۳۴۷ کانون بود. در این مراسم علاوه بر مهندسان پیشکسوت، رییس و برخی از اعضای شورای عالی کانون، رییس، دبیر و اعضای هیات مدیره و تعدادی از یاران و یاریگران کانون نیز حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نخستین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مکانیک فنی (1397/11/06 ) Image: برگزاری نخستین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مکانیک فنی

نخستین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مهندسی مکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران عصر چهارشنبه سوم بهمن 1397 در آمفی‌تئاتر دانشکده جدید مهندسی مکانیک واقع در امیرآباد با حضور جمع کثیری از فارغ‌التحصیلان، دانشجویان و استادان این رشته برگزار شد. در این گردهمایی که به همت کمیته تخصصی مهندسی مکانیک شکل گرفت، رییس دانشکده فنی، رییس دانشکده مهندسی مکانیک، دبیر و برخی از اعضای هیات مدیره کانون، رییس و اعضای کمیته تخصصی مهندسی مکانیک نیز حضور یافتند.

بيشتر بخوانيد ...
اطلاعیه کمک به موسسه خیریه کهریزک (1397/10/23 ) Image: اطلاعیه کمک به موسسه خیریه کهریزک

موسسه خیریه کهریزک استان البرز با ارسال نامه‌ای به دبیرخانه کانون، از اعضای این نهاد درخواست کرد برای تهیه 30 دستگاه تخت مناسب‌سازی شده برای بیماران به یاری این موسسه بیایند. علاقمندان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق کار به کارت به کارت بانک توسعه تعاون به نام موسسه به شماره 502987000233836 واریز کنند. همچنین شماره حساب 111110 نزد بانک کشاورزی به نام موسسه و شماره حساب IR810170000000104416620008 نزد بانک ملی به نام موسسه پذیرای کمک‌های شما هستند. عزیزان لطفا پس از واریز پول مراتب را جهت خرید تخت به این شماره تلفن‌ها 09126603970 و 02636273808 اطلاع دهند. متن نامه ارسالی در شرح کامل خبر آمده است.

بيشتر بخوانيد ...
Page 1 of 62First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
bottomPane