}
يك شنبه ، 19 مـــرداد ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
کتاب نفیس پنج هزارسال مهندسی ایرانی

 

مجموعه نفیس 5000 سال مهندسی ایرانی

 

به مناسبت هشتادمین سالگرد تاسیس دانشکده فنی دانشگاه تهران، کانون اقدام به تهیه مجموعه‌ای با عنوان "5000 سال مهندسی ایرانی" نمود.

مجموعه فیلم و کتاب همراه به سفارش کانون، توسط دکتر فرزین رضاییان و تیم پژوهشی ایشان، تهیه شد. این مجموعه جذاب روزنه‌ای است به گذشته‌های دور تا برخی از مهم‌ترین دستاوردهای 5000 سال مهندسی ایرانی را نظاره‌گر باشیم. تصاویری چشم‌نواز به همراه نقل قول‌هایی دلنواز از دانشمندان و ایرانشناسان مشهور دنیا و بازسازی‌های هنرمندانه سه بعدی رایانه‌ای که در این کتاب و فیلم همراه گردآوری شده، نه تنها گلچینی از ساخته‌های اعجاب آور مهندسان ایرانی از زمان "انقلاب شهرنشینی" تا "انقلاب صنعتی" را آشکار می‌سازد که حماسه‌ای می‌سراید از پنج هزار سال فن و هنر و تمدن بی‌بدیل یک ملت بزرگ.

نسخه ویژه هشتادمین سالگرد تاسیس دانشکده فنی، مزین به آرم هشتادمین سال تاسیس دانشگاه تهران، در نیمه اول بهمن ماه سال 1393، از طریق کانون منتشر شد.

نظر به استقبال اعضای کانون از این مجموعه و با توجه به تمام شدن کلیه نسخ در چاپ دوم، علاقمندان جهت تهیه می‌توانند طی پیش ثبت ‌نامی با دبیرخانه کانون این مجموعه را در چاپ سوم آن، تهیه نمایند.

تیزر تبلیغاتی فیلم 5000 سال مهندسی ایرانی(به زبان فارسی)

تیزر تبلیغاتی فیلم 5000 سال مهندسی ایرانی(به زبان انگلیسی)

بروشور مجموعه نفیس 5000 سال مهندسی ایرانی


  آمار بازديد: 633460 

bottomPane