}
چهار شنبه ، 15 مـــرداد ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran


اطلاعیه های  ترحیم

همسر مهندس محمدرضا مسعودیه درگذشت

مطلع شدیم همسر گرامی مهندس مسعودیه ،  (مکانیک  1339) به رحمت ایزدی پیوست
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحومه آمرزش و علو درجات مسئلت دارد

مادر مهندس نجفی ساروکلایی درگذشت

متاسفانه مطلع شدیم مادر مهندس نجفی ساروکلایی،  (عمران 1371) به رحمت ایزدی پیوست
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحومه آمرزش و علو درجات مسئلت دارد.

 

مهندس ادوارد حق‌وردی درگذشت
با کمال تاسف باخبر شدیم مهندس ادوارد حق‌وردی (راه و ساختمان 53)، در خارج از کشور درگذشت. 
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این ضایعه را به خانواده و دوستان وی تسلیت گفته و برای روح تازه درگذشته شادی و آمرزش آرزومند است

مادر مهندس فریدونی درگذشت 

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

با کمال تاسف مطلع شدیم مادر مهندس حمیدرضا فریدونی (عمران ۷۸)، عضو اسبق شورای عالی کانون درگذشت. به همین مناسبت مجلس یادبودی از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ روز جمعه ۳۰ شهریور در مسجدالنبی تهران واقع در خیابان کارگر شمالی، بالاتر از خیابان ۱۶ امیرآباد برگزار می شود.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به مهندس فریدونی تسلیت گفته و برای آن مرحومه شادی روح آرزومند است.


هندس ناصر مهاجرانی ( الکترومکانیک47) درگذشت 

باکمال تاسف و تاثر باخبر شدیم، مهندس ناصرمهاجرانی (الکترومکانیک 47)، از مهندسان پیشکسوت و فعال کانون درگذشت. به همین مناسب مراسم یادبودی روز دوشنبه 8 تیرماه از ساعت 18:30 تا 20:30 در مسجدالصادق واقع در شهر تبریز  برگزار می‌شود.

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده وی تسلیت گفته و برای روح آن مرحوم شادی و علو درجات آرزومند است.


 مهندس محمدحسن مهاجرین آریایی ( راه و ساختمان 44) درگذشت 

باکمال تاسف و تاثر باخبر شدیم، مهندس محمدحسن مهاجرين‌آريايى (راه و ساختمان 44)، از مهندسان پیشکسوت و فعال کانون درگذشت. به همین مناسب مراسم یادبودی روز یکشنبه 7 تیرماه از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار می‌شود.

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده وی تسلیت گفته و برای روح آن مرحوم شادی و علو درجات آرزومند است.


  مهندس ابوالقاسم محب علی (معدن 46) درگذشت

باکمال تاسف و تاثر باخبر شدیم، مهندس ابوالقاسم محب علی (راه و ساختمان 46) مهندس پیشکسوت کانون و استاد فرهیخته و بازنشسته معدن ، از بزرگان صنعت ذغال سنگ ایران  در تاریخ 22/04/97 درگذشت.

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده درگذشته تسلیت گفته و برای روح وی شادی و علو درجات آرزومند است.

 

مهندس مهدی نورانی نجفی (راه وساختمان 44) در گذشت

با کمال تاسف و تاثر درگذشت شادروان مهندس مهدی نورانی نجفی راه و ساختمان 1344
را به اطلاع اعضای محترم کانون میرساند. ضمن عرض تسلیت به بازماندگان محترم ، مجلس بزرگداشت ایشان از ساعت 16:30 الی 18 روز چهارشنبه 3/5/97 در مسجدالرضا واقع در خیابان نیلوفر برگزار میشود. 
کانون برای روح روح آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان طلب صبر مینماید


مادر دکتر اورنگ فرزانه ( راه و ساختمان 55) درگذشت

متاسفانه مطلع شدیم مادر دکتر اورنگ فرزانه، رئیس هیات مدیره کانون  (راه و ساختمان 55) به رحمت ایزدی پیوست
به همین منظور مجلس ختمی در روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۲:۳۰  در مسجد الرسول واقع در میدان کاج سعادت آباد برگزار میگردد.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحومه آمرزش و علو درجات مسئلت دارد.

مهندس رضا کیانزاد ( راه و ساختمان 42) درگذشت

با نهایت تاسف و تاثر به اطلاع اعضای محترم میرساند مهندس پیشکسوت ، رضا کیانزاد فارغ التحصیل راه وساختمان 1342 دارفانی را وداع گفتند، به همین منظور مجلس ختمی در روز سه شنبه ساعت 18:30 الی 20  در مسجد الرضا واقع در میدان نیلوفر برگزار میگردد.

مهندس رضا کیانزاد در شورایعالی دوره های سوم،چهارم،پنجم و هشتم عضو شورایعالی و در دوره سوم عضو هیات مدیره و رئیس هیات مدیره در دوره چهارم بودند.

کانون این ضایعه را به خانواده محترم آن مرحوم و سایر دوستان تسلیت گفته و برای بازماندگان طلب صبر مینماید

مهندس عباس امیرانتظام (الکترومکانیک 34) درگذشت

 کمال تاثر مطلع شدیم، مهندس عباس امیرانتظام (الکترومکانیک ۳۴) صبح امروز ۲۱ تیرماه در سن ۸۶ سالگی در اثر سکته قلبی درگذشت. وی پس از تحصیل در دانشکده فنی موفق به اخذ  گواهینامه بتون ازپاریس و فوق لیسانس سازه ساختمان از دانشگاه برکلی آمریکا شد. مهندس امیرانتظام، معاون نخست‌وزیر و نیز سخنگوی دولت مهندس مهدی بازرگان بوده است . وی در سال ۱۳۸۴ هم زمان با ۵۰ امین سال فارغ التحصیلی از دانشکده فنی به همراه سایر همکلاسهای خود به عنوان مهندس پیشکسوت برگزیده شد .کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران درگذشت این فارغ التحصیل فنی را به خانواده فنی و خانواده امیرانتظام تسلیت گفته برای آنان صبر و برای درگذشته آمرزش روح آرزومند است.


دکتر اسدالله اسماعیلی درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم دکتر اسدالله اسعد (اسد) اسماعیلی دانش‌آموخته برجسته رشته عمران دانشکده فنی، عضو سابق هیات مدیره بنیاد دانش‌آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در آمریکا پس از گذراندن یک دوره بیماری در بیمارستان مرکزی کانزاس آمریکا در تاریخ سوم ژوئن (13 خرداد) در گذشت.

دکتر اسماعیلی از بنیان‌گذاران وب‌سایت بنیاد دانش‌آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در آمریکا بوده و به مدت 20 سال این وب‌سایت را مدیریت کرد. از جمله دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به تاسیس صندوقی برای اختصاص بورس تحصیلی برای کودکان ایرانی در کانزاس اشاره کرد. وی متولد سال 1337 در کرمان بوده و دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشکده فنی گذارنده و دکتری خود را از دانشگاه کالیفرنیا اخذ کرد.

دکتر اسماعیلی سال 2014 تدریس در دانشگاه را آغاز کرد. وی برنده جوایز متعددی در زمینه تدریس شده است. تحقیقات وی بر روی سیستم‌های هوشمند پل متمرکز شده بود.ا ز دکتر اسماعیلی یک کتاب و بیش از 45 مقاله در مجلات علمی برجا مانده است. وی همچنین در نگارش بیش از 130 مقاله برای ارایه در کنفرانس‌های بین‌المللی همکاری داشت. وی سردبیر مجله ASCE Journal of Bridge Engineering و ویرایشگر مهمان مجله ASCE (مجله مهندسی مکانیک) بود. 

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این ضایعه را به خانواده و دوستان وی تسلیت گفته و برای درگذشته آمرزش روح آرزومند است.


مهندس محمد فقیهی محدث (راه و ساختمان 45)  درگذشت

باکمال تاسف و تاثر باخبر شدیم، مهندس محمد فقیهی محدث (راه و ساختمان 45)، مهندس پیشکسوت کانون درگذشت.
به همین مناسب مراسم یادبودی جمعه 4 خرداد از ساعت 12 تا 13:30 در مسجد النبی واقع در انتهای خیابان کارگر شمالی، مقابل کوی دانشگاه برگزار می‌شود.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده درگذشته تسلیت گفته و برای روح وی شادی و علو درجات آرزومند است.

 


مهندس اکبر اسداله خان والی (راه و ساختمان 40) درگذشت 

باکمال تاسف و تاثر باخبر شدیم، مهندس اکبر اسداله خان والی (راه و ساختمان 40)، مهندس پیشکسوت کانون و کارشناس رسمی دادگستری درگذشت. مهندس خان‌والی نخستین رییس هواپیمایی کشور بعد از انقلاب و تا سال 1360 مشاور وزیر راه و ترابری وقت بود.

به همین مناسب مراسم یادبودی سه شنبه 4 اردیبهشت از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد الغدیر واقع در بلوار میرداماد برگزار می‌شود.

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده درگذشته تسلیت گفته و برای روح وی شادی و علو درجات آرزومند است.

 

دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
bottomPane