}
پنج شنبه ، 8 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

دکتر ابری‌نیا رییس جدید دانشکده مهندسی مکانیک شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، دانشکده مهندسی مکانیک:
دکتر کارن ابری‌نیا به ریاست دانشکده مهندسی مکانیک منصوب شد. وی دوره کارشناسی خود را در دانشگاه سیتی انگلستان و دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری را در دانشگاه منچستر انگلستان سپری کرده‌است. پس از بازگشت از انگلستان دکتر ابری‌نیا به تدریس در دانشگاه مشغول شد. در این دوره وی در کنار سمت‌های آموزشی مانند مدیریت گرایش ساخت و تولید، سرپرست خودرو خورشیدی غزال نیز بوده و هست.
همچنین عضو هیات تحریریه مجله‌های علمی پژوهشی مکانیک و هوافضا و پژوهش‌های کاربردی و محاسباتی در مهندسی مکانیک است.
از سوابق اجرایی ایشان می‌توان به مدیریت کل دفتر امور پژوهشی وزارت علوم، معاونت آموزشی دانشگاه بین‌المللی چابهار، ریاست کمیته کارشناسی تدوین استاندارد برای قطعات پرسی فولادی، ریاست مرکز کامپیوتر دانشکده فنی دانشگاه تهران، مدیریت کل آموزش عالی غیر دولتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مشاور معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سردبیری نشریه بین‌المللی  JCARME  اشاره کرد. 
خودرو خورشیدی غزال ایرانی ۱ زیر نظر دکتر ابری‌نیا در بیستمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی رتبه دوم را برای طرح پژوهشی و توسعه‌ای کسب کرده است.

کانون مهندسین فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران، این انتصاب شایسته را به ایشان تبریک گفته و برای وی موفقیت‌های روزافزون را آرزومند است.

تعداد بييندگان:  791
Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane