}
پنج شنبه ، 8 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

برگزاری روز آیسته در دانشکده فنی

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
روز آیسته با هدف آشنایی استادان، دانشجویان و صنعت با اهداف آیسته در روز ٢٣ مهرماه در دانشكده فنی دانشگاه تهران برگزار شد.
در این همایش كه با حضور گسترده‌ای همراه بود، در ابتدا مهندس محمد حسین افتخار دبیر اجرایی كمیته آیسته ایران و مسئول استراترژی آیسته جهانی ضمن خوشامدگویی به شركت‌كنندگان به توضیح در خصوص ساختار كمیته آیسته ایران پرداخت.
سپس فرانس اشتوكل مسئول دفتر دآآد آلمان ضمن استقبال از افزایش همكاری‌ها بین آیسته كشور ایران و آلمان ابراز امیدواری كرد كه تعداد تبادلات دانشجویی بین دو كشور  كه در حال حاضر ٢٥مورد در سال است برای سال‌های آینده افزایش بیشتری پیدا كند. در ادامه نیز دكتر محمد شكرچی‌زاده رییس مركز تحقیقات راه، مسكن و شهرسازی و دبیر كمیته ملی آیسته ایران ضمن بیان تاریخچه كمیته آیسته ایران ضمن اعلام خرسندی از وضعیت فعلی كمیته آیسته ایران ابراز امیدواری كرد تا با همكاری دانشگاه تهران و سایر موسسات آموزش عالی و همچنین صنعت تعداد تبادلات تا سال ١٤٠٠ به ١٠٠ تبادل در سال برسد. همچنین خانم كتلین مسئول آیسته استرالیا نیز ضمن ارایه گزارش در خصوص وضعیت آیسته استرالیا مطالبی در خصوص اهداف و وضعیت كمیته ایسته جهانی ارایه کرد.
در ادامه مراسم از همكاران كمیته آیسته ایران نیز تقدیر به عمل آمد و در پایان نیز میزگرد دانشجویی با هدف آشنایی دانشجویان با نحوه عضویت در كمیته و شركت در فرصت‌های كارآموزی برگزار شد.

تعداد بييندگان:  746
Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane