}
پنج شنبه ، 8 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

مراسم تجلیل از دکتر مجید صادق‌آذر برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
مراسم تجلیل از مقام علمی و حرفه‌ای دکتر مجید صادق‌آذر، استاد دانشکده مهندسی عمران، به ابتکار دانشکده مهندسی عمران به ویژه دکتر محمدی، رییس این دانشکده و با کمک و همكاری کانون به محوریت کمیته تخصصی مهندسی عمران، دوشنبه 4 دی در تالار چمران دانشکده فنی برگزار شد.
در این مراسم جمع کثیری از دانشحویان سابق و دوستداران دکتر صادق‌آذر، معاون پژوهشی دانشگاه تهران، رییس پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، رییس دانشکده مهندسی عمران و تعدادی از استادان دانشکده فنی، گرد آمده بودند و به تجلیل از دکتر صادق‌آذر در آستانه بازنشستگی پرداختند.
برنامه با اجرای مهندس امیر قناعی (عمران 71)، رییس کمیته عمران كانون آغاز شد.
در ادامه مهندس روزبه صالح‌آبادی (عمران 80) دبیر كانون، از طرف کانون و فارغ‌التحصیلان فنی قدردانی خود را از دکتر صادق‌آذر اعلام کرد و با اشاره به مراسمی مشابه این برای تقدیر از دکتر بهنیا گفت: هر چند ما در جشن سالانه کانون هر ساله از استادان بازنشسته آن سال تقدیر می‌کنیم، اما همواره در كنار دانشكده فنی در مراسم قدردانی ویژه از استادان دانشكده حاضر هستیم.
وی در بخشی از سخنانش به فعالیت همزمان دکتر صادق‌آذر در دو بخش آکادمیک و فنی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت که ایشان در هر دو جنبه بسیار موفق بوده‌اند.
دکتر سهیل محمدی (عمران 68)، رییس دانشکده عمران سخنران بعدی جلسه بود. وی در سخنان خود به بیان تاثیر بسزای دکتر صادق آذر در تربیت دانشجویان و همچنین ساخت و سازهای شهری اشاره کرد.
در ادامه فیلم کوتاهی از فعالیت‌های حرفه‌ای و علمی دکتر صادق‌آذر به نمایش درآمد.
خاطره‌گویی دانشجویان سابق دکتر بخش دیگری از برنامه بود.
در ادامه دکتر رحیمیان، معاون پژوهشی دانشگاه تهران نیز به بیان برخی از خصوصیات برجسته دکتر صادق آذر پرداخت.
برنامه با پخش قسمت دوم فیلم زندگی علمی و حرفه‌ای دکتر صادق‌آذر ادامه یافت.
در نهایت دکتر صادق‌آذر در سخنانی کوتاه از برگزارکنندگان این برنامه تشکر کرد.
آیین تقدیر از دکتر صادق‌آذر با حضور دکتر محمد رحیمیان (راه و ساختمان 56)،‌ معاون پژوهشی دانشگاه تهران، دکتر سلطانی، رییس دانشکده فنی، دکتر محمدی، رییس دانشکده مهندسی عمران، مهندس علیرضا عالم‌زاده (عمران 68)، خزانه‌دار کانون و مهندس بنی‌هاشم از سوی ورودی‌های سال 1358 در رشته عمران با تقدیم هدایا و لوح‌هایی به ایشان انجام شد.
گرفتن عکس یادگاری دسته‌جمعی بخش پایانی برنامه بود.
دکتر مجید صادق‌آذر، متولد سال ۱۳۲۴ تبریز، عضو هیات علمی دانشکده فنی دانشگاه تهران، مهندس راه و ساختمان و دکتری سازه از آلمان و عضو فرهنگستان علوم و انجمن‌های علمی است.
پیش از شروع برنامه نیز فرصتی فراهم آمد تا دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و دوستداران دکتر صادق آذر با ایشان عکس یادگاری بگیرند.
گزارش کامل این برنامه را می‌توانید در خبرنامه کانون مطالعه کنید.

تعداد بييندگان:  947
Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane