}
پنج شنبه ، 8 آبــــان ، 99
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

حضور نمایندگان دانشگاه تهران و دانشکده فنی در نشست منطقه‌ای یونسکو در مالزی

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، دانشگاه تهران:
نمایندگان دانشگاه تهران و دانشکده فنی در نشست منطقه‌ای یونسکو در مالزی شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، چند تن از استادان دانشگاه تهران ۸ و۹ آذر ۱۳۹۶ در نشست منطقه‌ای یونسکو با عنوان «تقویت تعامل و تبادل دانش بین مراکز و کرسی‌های مرتبط با علوم طبیعی در آسیا و منطقه اقیانوس آرام» به منظور ترویج همکاری‌های جنوب جنوب شرکت کردند.
در این نشست دو روزه در جزیره پنانگ مالزی، علاوه بر جمهوری اسلامی ایران، نمایندگانی از کشورهای مالزی، اندونزی، تیمور، نیجریه، مغولستان، چین و ژاپن حضور داشتند.
شیوه مشارکت و ایفای نقش فعال کرسی‌ها و مراکز درجه ۲ یونسکو در هر یک از اهداف ۱۷ گانه توسعه پایدار یکی از مباحث مهم مطرح شده در این نشست منطقه‌ای بود.
این نشست با ارایه پیشنهادها و راهکارهایی جهت هم‌افزایی همکاری‌های بین‌المللی میان مراکز و کرسی‌های مربوط به علوم طبیعی یونسکو پایان یافت.
دکتر محمدحسین صراف‌زاده، دانشیار دانشکده مهندسی شیمی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، مهندس مجید لباف خانیکی، دانشجوی دکتری رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی دانشگاه تهران و کارشناس پژوهشی مرکز بین‌المللی تحت نظارت یونسکو با عنوان قنات و سازه‌های تاریخی آبی، دکتر گلناز جوزانی کهن، استادیار دانشکده مهندسی معدن و مسئول روابط بین‌الملل کرسی یونسکو در آموزش مهندسی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران به نمایندگی از دانشگاه تهران در این نشست شرکت داشتند.

تعداد بييندگان:  624
Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane